| RobertaRobiii a întrebat:

Heii^^ TPU. Am si eu o intrebare! Vreau sa imi cumpar o tableta Huawei S7 si nu stiu daca merge sa facii poze sau sa filmezii? Raspuns urgent! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andutu_5204 a răspuns:

CAMERA Primary 2 MP, 1600x1200 pixels
Features Video-calling
Video Yes
Secondary No

dar sincer? mai bine ai da banii pe latceva decat sa iti iei o tableta de dragul ca asa e la moda.Singurele tablete calumea sunt de la Apple Samsung Acer Asus si Lenovo restul sunt balarii crede-ma.

| RobertaRobiii explică (pentru Andutu_5204):

Nu imi iau doar ca e la moda stiu ca Huawei este foarte frumoasa si sunt sigura ca si merge. Eu vream doar sa aflu daca merge sa fac poze si chestii mersi pentru raspuns!

| KodrutZ a răspuns (pentru Andutu_5204):

Daca nu ai testat alte tablete, nu mai minca ra...cacao, OK?! Doodi: la pretul asta iti iei tableta dual-core.de 10": http://product.madeinchina.com/......5805.shtml

P.S. Daca vrei sa faci poze/filmezi, iti iei aparat foto, nu tableta.

| RobertaRobiii explică (pentru KodrutZ):

Kodrut nu am intrebat daca pot sa fac numai poze si sa filmez cu tableta. Eu vream doar sa stiu daca poti face si chestiile astea cu tableta.winking

| KodrutZ a răspuns (pentru RobertaRobiii):

Da, am prins ideea, insa mai bine o tableta care sa isi faca treaba ei bine decit sa le faca pe toate alea si mai putin bine, ca sa nu zic prost (eu am o tableta cu GPS, de exemplu, dar pina se apuca ala sa prinda satelitii, ma orientez cu o harta in mina si cu busola).

| Andutu_5204 a răspuns (pentru KodrutZ):

Amice lucrez zilnic cu laptopuri tablete si telefoane nu mananc ...stai linistit.Ii spuneam fetei care sunt cele mai bune si alea sunt restul au o rezolutie jalnica pe langa tochscreen-ul.

| KodrutZ a răspuns (pentru Andutu_5204):

Cu gramatica limbii romane sigur lucrezi mai putin, din ce citesc. 1024X600 e rezolutie jalnica, nu? Si ce dadusem eu mai sus era doar un exemplu...