| spek a întrebat:

Heii TPU. am si eu o problema la Facebook. Cand dau click pe poza mea de profil, ma da direct pe a doua poza din album. De ce? Ce pot face? Help me,

Răspuns Câştigător
| Codruta a răspuns:

Am patit si eubig grin Mai seteaza inca o data poza de profil si atunci nu o sa iti mai intre la a2-a.

Intrii la albumul "Poze de profil" -> Poza dorita -> Setare ca fotografie de profil

Si o sa iti apara o intrebare "Doresti sa o setezi inca o data ca poza de profil?" si tu dai -da- sau -yes-

2 răspunsuri:
| spek explică:

Pai, da, dau la prima poza, dar cand dau iar pe poza d eprofil la fel imi face...

| Memeeee a răspuns:

Da inapoi la prima poza, si apare. la mine asa functioneaza thinking