| Galan_Alexandra_1990 a întrebat:

Heii TPU. Am un dispozitiv Samsung Galaxy Tab3 si a fost infectat cu Malware. Nu stiu ce sa fac pentru ca merge foarte aiurea. Acum de sarbatori am patit-o... Imi dati vreo solutie? Rog seriozitate.

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

E un virus.
Cea mai simpla metoda sa scapi de el este sa dai o resetare la setarile din fabrica din Setari-Copiere de rezerva&resetare-Resetare configurari. Bafta.

| Galan_Alexandra_1990 explică (pentru FlorinCiokan):

Am dat si s-a agravat situatia.

| FlorinCiokan a răspuns (pentru Galan_Alexandra_1990):

Nu exista happy De aceea e exista acea metoda 99% din oameni o folosesc sa il "formateze" cum ar veni de virusi. La Tableta ta poate sa fie soft-ul in sine.