| Dana_Maria_Constantin_1998 a întrebat:

Heii TPU. Am un telefon Samsung galaxy mini care acum cand il deschid imi intra la inceput si apoi ramane scris pe ecran Samsung. Am asteptat dar tot la fel, l-am inchis si apoi l-am deschis dar tot la fel l-am inchis cateva zile si tot la fel. Trebuie sa schimb bateria, sau sa il duc la reparat? tin sa mentionez ca inainte de asta am instalat niste aplicati care nu mergeau, iar apoi am umblat pe la setari si apoi s-a inchis pentru ca nu mai avea baterie. (scuze categoria)

1 răspuns:
| nklfjagfalkhgalkgh a răspuns:

Incearca sa scoti cardul (daca ai) din telefon apoi pornestel din nou si eu am patit asa ceva pe Nokia. Sper ca te-am ajutat.happy