| d3niissa a întrebat:

Heii TPU kiss. Am vazut de vreo cateva zile la o prietena ca are o infatisare noua la facebook. Este exact ca cea care apare pe iphone, cu toti prietenii online in stanga intr-un chenar albastru si e mai schimbata si infatisarea aproape tot, iar ea nu mai stie cum l-a facut asa. Crede cineva ca ma poate ajuta :-s?

1 răspuns:
| MiSSyoUNow a răspuns:

Si mie mi-a facut cineva. daca nu ma insel e vorba de facebook theme. cauta pe google "cum schimb infatisarea facebook-ului" sau "facebook theme change " si vei gasi.winking