| HelloKittyA a întrebat:

Heii TPU! :* As vrea sa imi cumpar un nou telefon, dar vreau unul bun, m-am gandit la un Samsung Galaxy S2 sau un iPhone 4..Stiti voi unul mai bun? Posibilitati financiare sunt, deci voi daca ati fi in locul meu ce ati alege(nu neaparat unul dinte cele 2 si motivati raspunsul)Fundita pentru cel mai bun raspun!;*

Răspuns Câştigător
| arual93 a răspuns:

Cu siguranta as alege Samsung galaxy note, este cel mai bun smartphone in momentul actual, te sfatuiesc sa te uiti la cateva reviewuri si vei afla ca acesta este cea mai buna optiune, avand in vedere ca posibilitati financiare sunthappy pa, si sa-mi spui ce ai ales:*

| HelloKittyA explică (pentru arual93):

Mersiiii:* o sa imi iau Samsung galaxy note, m-am uitat pe net si e foarte tare, dabea astept!

| arual93 a răspuns (pentru HelloKittyA):

Ma bucur ca te-ai hotarat:* si ca ti-am fost de ajutor

8 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

As alege Samsung Galaxy S2 deoarece are sistem de operare android care e open source... se pot instala multe aplicatii gratuite si e rezistent.

| bambi12313 a răspuns:

Poti sa-ti cumperi Samsung galaxy s2 sau iPhone dar mai mul de 1 an si jumatate nu te tin. pe un iPhone dai foarte multi bani. Alege un Nokia e6 http://www.google.ro/......tp?/search e foarte dragut. nu dai foarte multi bani pe el, il pastrezi mai mult. daca un iPhone iti pica jos de cateva ori iti poti lua adio. nu-l poti lua cu tine in baie. insa daca un Nokia c3, e6, e5 iti pica jos nu e acelasi lucru. si eu am avut un Samsung s5230 si in mai putin de un an nu-l mai aveam.

| LoveItachi4Ever a răspuns:

Deci de la Nokia : Nokia n9, Samsung : Samsung galaxy note, iPhone : niciunul, BlackBerry : torch si cam atat bafta la alegere!

| SaraJ a răspuns:

IPhoneeeeeeeeeeee \m/
sau Blackberry thinking

| mihaiulian a răspuns:

In primul rand, ti-as sugera sa nu alegi iPhone-ul, deoarece prea multa reclama a fost facuta, si nici nu este o grozavie tehnologica. Un SG s2 ar fi mai bun, poate un Xperia Arc S ori un LG Optimus 2x, din cauza procesoarelor, camerelor si altor detalii.Depinde si de bugetul tau, desigur.Intra pe telefonultau si sigur gasesti ceva care iti place. O seara buna!

| CaRtUsH a răspuns:

Eu as lua Samsung galaxy s2, mi-se pare mai bun si mai performant decat iphone 4(parerea mea)