| BlackRoseMary a întrebat:

Heii TPU! Jocurile gen subway surfers, temple run, pou etc. functioneaza cu platforma Java sau Android? Am un telefon cu platforma java( Samsung galaxy S3 replica) dar fara android. Le-as putea instala. Mentionez ca Angry Birds, Angry birds space, fruit ninja, cut de rope, talking tom functioneaza. De unde as putea downloada?

5 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Le cauti versiunea pe Java.Dar nu cred ca o sa gasesti la toate.

Răspuns utilizator avertizat
| Alinaka a răspuns:

Versiunea online o poti juca aici http://www.xjocuri.com/subway-surfers.html sunt toate jocurile de la subway surfers si temple run.

| Albeert a răspuns:

Nu, deoarece nu sunt suportate pe platforma JAVA.
Daca ati bagi prin USB un joc din asta sa-r putea sa ti se si blocheze telefonul.
Cat ai dat pe replica aia mai bine ati loat un... Samsung G. Wave sau Y.

| ajex a răspuns:

Nu deoarece sunt create pentru platforma android.