| ℓαdу a întrebat:

Heii TPU! Ma ajutati si pe mine cu ceva? Va rog frumos. De cateva zile nu-mi mai merge yahoo messenger-ul, de ce? Nu se connecteaza. L-am dezinstalat si acum incerc sa-l instalez din nou, dar nu merge, de ce? sad Se incarca 100%, dar ramane asa. Si nici macar iconita pe desktop nu-mi apare Ma puteti ajuta va rog frumos? :* Multumeeesc mult, Fundiiiitaaa! :* P.S : scuza-ti categoria, daca credeti ca este gresita. Dar este ceea mai vizualizata si am nevoie URGENT de raspuns, multumesc de intelegere! :*

1 răspuns:
| Sidiuu a răspuns:

Du-te in START -> RUN -> REGEDIT -> HKEY_CURRENT_USER si sterge folderul Yahoo! Dupa ce l-ai sters, instaleaza Yahoo! Messenger 10.