| giorgyana99 a întrebat:

Heii TPU! Mi-am cumparat si eu un cablu HDMI si nu merge apoi am incercat cu cablul unei vecine care merge si a mai fost conectat la TV-ul meu doar ca atunci a fost pe laptopul ei, dar cu al meu nu merge.Care ar putea fi problema? Ce as putea sa-i fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suficient iti dau pm, cu ce trebuie sa faci.

5 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Eu am avut 2 porturi hdmi la unitatea mea deci incearca poate mai gasesti vreunu laughing)

| giorgyana99 explică (pentru Eduard619):

Eu am laptop si nu mai gasesc nicio "gaura" in care sa mearga cablu ala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi boss ce iti suporta laptop-ul, rezolutie etc, cat suporta maxim pe tv-ul ala, parametrii, uita-te si tu, da niste detalii ba am laptop-ul ala, si tv-ul ala, cand mai puneti intrebari de genul, va rog frumos, dati detalii ce aveti ce tip de tv/laptop, sau ce o fi el acolo, nu am cum sa te ajut prin aceasta simpla intrebare.

| giorgyana99 explică (pentru anonim_4396):

Am o plasma Samsung model destul de nou, nu e smart si leptopul e Acer Aspire E1..alte detalii nu stiu ce as putea sa-ti mai spunlaughing
De ce fel de detalii ai nevoie?

| giorgyana99 explică (pentru anonim_4396):

Ok

| anonim_4396 a răspuns (pentru giorgyana99):

Suficient iti dau pm, cu ce trebuie sa faci.