| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. Nu imi merge messengerul de catva timp..am mai avut problema asta si in trecut, dar am instalat windousu` si a mers..acum am incercat inca o data sa instalez windows-ul si sa intru pe mess da` nu imi merge..am reglat data ora la pc toate detaliile...Ce pot sa fac? Va rog, raspuns urgent!

2 răspunsuri:
| structura a răspuns:

Dezinstaleaza ym carel ai acum si incearca sa instalezi un ym mai vechi, o versiune mai veche, sa vezi daca iti merge, poate e de la id si nu te mess, intra pe mail sa vezi daca iti merge, daca nu instaleaza o versiune mai veche

| 0hippy0 a răspuns (pentru structura):

Am instalat o versiune mai veche. daca ma uit in paralel la ceva pe google d exemplu si deschid fereastra cu messengerul se blocheaza straight face nu stiu ce sa mai fac.