| danaa908 a întrebat:

Heii TPU! Nu mai merge sa vad filme pe net..trebuie sa misc mouse-ul mereu ca sa continue imaginea..inainte mergea acum de ce nu mai merge?! FUNDITAA.

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Descarca ultima versiune de Adobe Flash Player - http://get.adobe.com/flashplayer/
Poate merge.

| strengaritzza a răspuns:

Instaleaza Flash Player. Poate ai o versiune mai veche si d-asta nu merge. Filmele pe net pot sa ti se miste mai greu si din cauza netului, poate ai un net cu o viteza mai slaba, si din cauza calculatorului, poate e vechi windowsul si e nevoie de o formatare. S-au poate mai ai nevoie de inca 1 G de Rami. Cu cat ai mai multi rami, cu atat ti se misca pc-ul mai bine. Poate fi una din cauzele astea. Am mai auzit persoane care au zis ca au problema ta, le-am spus ce sa faca si acum pot sa vizioneze orice pe net.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

FUNDA!

| Tagaso a răspuns:

Poate fi și din procesor.detalii?