| Idkidk a întrebat:

Heii TPU. Vouă cum vi se pare telefonul X3 Soul Pro?

8 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Sincer sa fiu, nu este bun deloc acest telefon mai bine mai stargni bani si iti cumperi un telefon calumea

| Idkidk explică (pentru 1Q):

Ce nu crezi că este bun la el?

| 1Q a răspuns (pentru Idkidk):

Telefoanele de genul asta nu sunt ok, pentru ai sa vezi in timp o sa inceapa sa iti mearga greu, o sa ai bug, si existe sanse mari sa ti se strice foarte repede

| CPAElites a răspuns:

Allview = Gionee
In China costa 159$ iar in Romania costa 520$...Frumos pentru fraierii care cumpara pocnitori la supra pret!

Iti recomand "Chinezarii" de renume cum ar fi Meizu, Xiaomi, One Plus etc.

Ce buget ai?

| Idkidk explică:

Am întrebat părerea ta despre el, oricum mulţumesc.

| Stefancalin1997 a răspuns:

Man, acum iti zic un lucru, telefoanele astea sunt exact niste petarde, ele sunt aduse din china si sunt puse logo-ul de Allview pe ele, ma problema nu e asta, problema este ca sunt niste telefoane de proasta calitate, sunt si unele telefoane chinezesti chiar de foarte buna calitate si la un pret chiar bunicel, dar numai Allview sa nu iti cumperi, spun asta fiindca am detinut cateva telefoane de la ei si cam nu da randament, se incalzeau, mi s-a stricat mufa de incarcare, multe alte defecte, asa ca strange niste banuti, du-te cu colinda, uratul sau sorcova, mai aduna si de acolo niste banuti, si cumparati un telefon ca oamenii chiar daca e mai slab ca cotetul ala de mai sus, stii vorba aia `` putin da bun nu mult si prost``, bafta.

| Shoot_Last_2002 a răspuns:

În ciuda faptului ca are hm ecran care consuma multe resurse mai nimic un plus în Materie de Telefoane

| Ionela192882 a răspuns:

Este bun eu l-am avut. Dara i grija ca o sa ti se termine cam repede bateria