| IIIx333III a întrebat:

Heii TPU. Vreau sa imi cumpar un telefon. Am la dispozitie 700-900de lei. Il voi lua clar la mana a doua, deoarece cu banii astia nu imi pot lia ceva bun si nou. Ce sa aleg? Nu vreau Alcatel sau Allvoew. Ma gandeam la un Samsung S II, Un Iphone 4S de 16 GB, un Iphone 4 de 32 sau un Samsung Galaxy S 3 fara accesorii sau cu ecranul crapat. Ce sa aleg? Pareri? Multumesc.

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De banii ăștia îți iei un smart phone Samsung galaxy Trend nou la liber.Eu u aș cumpăra second că nu se știe cum a fost exploatat de proprietar șie xista riscul să ta alegi cu un gunoi.Succes

| WhiteShadow238 a răspuns:

Cauta frate pe okazii dai la cautare avansata alegi intre 700 - 900 lei si scrii si tu Samsung... si vezi ce iti da de la Samsung, sau iPhone, si iar vezi ce iti da de la iPhone... dar mai degraba un Samsung big grin ~~~{{{ You know what i mean :* }}}~~~

| paccccccccccc a răspuns:

Pai si eu meam luat Alcatel dar cu bani carei ai poti sa-ti iei un HTC happy

| 1707Cezar a răspuns:

Ia-ti un HTC one (m7) este de calitate, carcasa de aluminiu si sticla sa simte bine in mana, daca vrei unul vind eu unul cu 950de lei uite cum arata http://www.gsmarena.com/htc_one-5313.php

| Rares54 a răspuns:

Eu iti recomand un Nokia Lumia 920, sunt sigur ca o sa gasesti ceva oferte bunicele, sau chiat un Nokia lumia 520 nou.Sunt niste telefoane de nota 10 si nah, sper sa te fi ajutat!

| rebelandreea2001 a răspuns:

Poti sa iti cumperi un telefon foarte bun si la 700-900 de lei