| PapushaDeCristaL a întrebat:

Heii TPU! Vreau sa imi dezactivez contul de facebook, temporar nu definitiv si as vrea sa stiu daca dupa ce o sa il reactivez o sa fie la fel cum era inainte, daca o sa mai fiu in grupurile in care sunt acum(unul e grupul clasei) si daca like-urile si comentariile se vor sterge.Multumes,dau funda

3 răspunsuri:
| dorin1990 a răspuns:

Nu va influenta cu nimic, contul dupa activare ramane acelasi cu aceleasi poze si acele date care au ramas salvate in sitem inainte de dezactivare.bafta

| Ronald0 a răspuns:

Salut, contul iti ramane neschimbat, identic cu ce ai acum. Funda?

| Cislariu_Vlad_1996 a răspuns:

Totul va ramane la fel!