| AlaskaYoung17 a întrebat:

Heii ^^
Trebuie sa-mi inlocuiesc boxele calculatorului, dar nu stiu de care sa imi iau. Imi puteti recomanda ceva? happy

6 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Ce buget ai in primul rand? eu ti-as recomanda un sistem 5.1

| Utilizator1234 a răspuns:

Daca ai specifica ce buget ai si care-i scopul lor, da, ai primi niste recomandari.

| Muffinusigs a răspuns:

Logitech Z150, cele mai bune.

| Clantza a răspuns:

Logitech Z906. Am vazut ca stai la bloc deci sunt perfecte, daca iti bat vecinii in teava ca e muzica prea tare poti da sistemul la maxim si nu ii mai auzi (depinde de ce ai dar s-ar putea sa ramai si fara geamuri, eu am reusit sa sparg unul).