| anonima0101 a întrebat:

Heii.voua va functioneaza facebook-ul, mie imi apare "Facebook va reveni în curând
Facebook este oprit temporar pentru lucrări necesare de întreţinere, însă îl vei putea accesa din nou peste câteva minute. Între timp, citeşte mai multe despre motivul pentru care vezi acest mesaj. Îţi mulţumim pentru răbdarea ta, pe durata îmbunătăţirii site-ului nostru." Mehh.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

E o eroare cauzata de procesul de mentenanta. Prin rotatie, anumiti utilizatori sunt afectati de aceste actualizari, verificari sau imbunatatiri server, dupa caz. Mesajul apare si la mine. Cu siguranta vor reveni.

2 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Asa imi apare si mie.

| maria999 a răspuns:

Credeam ca numai mie imi apare.