| AlaskaYoung17 a întrebat:

Heii
Vreau sa incep sa fac digital art, dar nu stiu ce tableta grafica sa imi iau. Aveti ceva sugestii? ^^

Răspuns Câştigător
| Tina_Criss_1997_x3fb a răspuns:

Buna ^^ eu folosesc Genius MousePen i608X ...pentru inceput este extrem de buna si ieftina.Merge foarte usor si chiar o recomand.Suprafata mare de lucru. Uite aici un link: http://www.emag.ro/......E1DJKBBBM/ *o mica chestie...o am de putin timp, cateva saptamani. dupa ceva timp ce am inceput sa lucrez cu ea s-au format niste bule de aer pe plastic.E posibil sa fi apasat prea tare pe plastic desi nu cred. Poate e doar o folie de protectie dar prefer sa nu o jupesc.Iti recomand sa pui peste tableta o foaie si sa lucrezi asa, pentru a nu risca sa ti se intample si tie ce s-a intamplat mie.Dar cu toate ca are bulele alea, merge perfect, chiar mai bine.E perfecta :) o recomand ^^ mult succes cu desenele tale :)

| Tina_Criss_1997_x3fb a răspuns (pentru Tina_Criss_1997_x3fb):

Am incercat sarezolv chestia cu folia.Era de fapt o folie de protectie.Am upit-o si merge EXTREM de bine! Stylusul aluneca foarte bine pe suprafata! O recomand 100%

1 răspuns: