| Emiiiiiiiiiiii a întrebat:

Heiii TPU. am si eu o mica problema straight face!
Am luat de curand Nokia Asha 302 dar nu imi merge internetul. Intru pe facebook aplicatia pentru telefon nu o pot instala, intru pe mess imi da >- Error. Cannot login. 1500, intru in magazinu Nokia imi apare ' Imposibil de deschis pagina. Verificati conexiunea sau incercati din nou mai tarziu ' sau pe youtube se incarca pana la 59% si nu mai merge imi apare Pachet de date nedisponibil. Eu nu stiu ce sa ii fac. ma puteti ajuta? De precizat ca am folosit internetul prin Wireless.
Dau cu siguranta fundita raspunsului ce ma ajuta :*.

1 răspuns:
| Ramo586913 a răspuns:

Setarile internetului le ai facute? Este posibil sa nu ai setarile facute in reteaua pe care o utilizezi tu.