| anonim_4396 a întrebat:

Heiii TPU! De ce nu primesc prieteni mei cereri la joc pe facebook. Eu le trimit dar nu ajung, care este problema? fundita! :*

3 răspunsuri:
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Buna, daca nu primesc inseamna ca au blocat sa vina cereri de jocuri intelegiwinking
Adica au dat,, Nu mai primesti cereri de prietenie de la cutarica'' sau numele jocului :*
Fundita? big grin big grin

| m2704 a răspuns:

Probabil au jocul respectiva, aplicatia in sine blocata pe facebook ca sa nu primeasca notificari.

| Nebun_Cris_1994 a răspuns:

Probabil ti-a dat Spam.Asta se intampla la Spam parca. Funda? happy