| jokcsha a întrebat:

Heiiii TPU am si eu o intrebare Cum fac abonati pe youtube este un canal infintat de 7 zile am pus vreo 6 filmulete (gameplay) cu GTA, FEAR, CSGO, Amnesia si am doar 7 subscriberi cum as putea mari numarul acestora.pun cate 2 video din toate jocurile mentionate si nuss cum sa atrag lumea Va rogg sa imi spunetii ce trebuie sa fac sa joc alte jocuri sa imi creasca numarul de abonati Va rog dati si mi-e o metoda prin care sa fac abonati activi Cel mai bun raspuns primeste funda + cum fac sa adaug la fiecare gameplay poza lor adica gta san andreas 1, 2.3.4.5 etc sa scrie pe poza cand cauta cineva video canalul meu de youtube https://www.youtube.com/channel/UCpzRctFmM7Whjd-FKyexCZg

Răspuns Câştigător
| Claudiumdr a răspuns:

Ai putea cere cuiva mai cunoscut ca tine pe yt sa te promoveze.
Ti-ai putea face si o pagina pe fb in care sa-ti tii la curent subscribe-rii.

| jokcsha explică (pentru Claudiumdr):

Aha mersi pentru info

2 răspunsuri:
| MaMbAMOv a răspuns:

Trebuie sa incerci sa faci ceva nou care nu au mai facut alti oameni spre exemplu cum sa dai cap cu litera E. O sa fie multi oameni curiosi. Cu hackul!