| onlychengs a întrebat:

Heiiiiiiii! Am o problema cu Facebook-ul. Primesc mesajele de la Facebook, dar nu pot sa intru pe el. straight face straight face Imi apare asa:
Vă rugăm să vă verificaţi identitatea
We've received feedback that your account may not be real. Facebook is a community where people share and interact using their real identities.
Facebook does not allow accounts that:
Pretend to be someone else
Use a fake name
Don't represent a real person
In order to regain access to your account, please complete the following security check to verify your identity and help keep Facebook secure.

Learn more about Facebook's Security System

Introdu textul mai jos
Introdu ambele cuvinte de mai jos, separate de un spaţiu.
Nu poţi citi cuvintele de mai jos? Încearcă alte cuvinte sau un test captcha audio.

Textul din casetă:

Ce-i asta?

Vă rugăm să parcurgeţi o verificare completă de securitate
Use a phone to verify your account
The phone number you use can only verify one account. Once you enter your number, you'll receive a code that you can enter on Facebook to verify your account.
Your phone number will be added to your Timeline. You'll be able to choose who you share it with. To learn more about how information on your Timeline is used, visit our (politica de confidenţialitate).
Enter a phone number
I need help.

Dupa pun numarul de telefon si imi trimit acelasi cod de 100 (de) ori.
Va rog ajutati-ma. puppy dog eyes {Nu ca as fi disperata dupa Facebook, dar. }
Multumesc anticipat! :* wave

3 răspunsuri:
| UndeadEnigma a răspuns:

Pur si simplu parcurge totul de la cap la coada si totul va fi bine.

| UndeadEnigma a răspuns:

Dar uite inca un sfat : Pune informatii reale pe Facebook, cum ar fi numele si alte chestii [in afara de adresa], astfel ei te vor crede ca contul tau nu e fake. [P.S. : Cineva te-a raportatwinking. ]

| onlychengs explică (pentru UndeadEnigma):

Poi am pus tot adevarat! Nu stiu cum sa intru pe el!