| Blablablaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Heiiiiiiiii TPU. Am o pagina pe facebook.
1. Vreau sa sterg o admina... Ce fac? [Da, eu sunt cea care a creat-o si da, ea e de acord]
2. Vreau sa ma fac singurul manager
3. Daca mai pun o admina, cum o fac sa nu fie manager? Adica, managerul poate sterge pagina daca vrea si eu n-am chef de complicatii. Vreau doar sa mai pun o admina care sa nu poata face asta.

Cel care imi raspunde va primi fundita
[Scuzati categoria]
Multumesc.

1 răspuns:
| maly00 a răspuns:

Cand scoti, dai la admin roles[edit page]
si ca sa nu mai fie manager, cand dai sa pui admini la editeaza pagina, roluri administratori, adauga administrator si jos apare ca ce sa fie pus{manager/content creator...}