| MUSIC10is10LIFE a întrebat:

Hejj TPU! Va rog sa ma ajutati, de cateva zile nu imi mai merge camera web implantata in laptop, ce sa fac? am incercat si cu camera usb dar nici ea nu merge. Cand vreau sa o aprind nu imi apare nimic. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Pentru camera usb iti trebuie CD-ul cu driverii pentru ea, vezi modelul si cauta pe net driverii daca nu ai CD-ul, si pentru cea incorporata la fel.

| MUSIC10is10LIFE explică (pentru Iwao):

Am instalat-o in laptop pe cea usb. am intalat-o cu CD-ul. dar de la un moment dat am observat ca nu mai merge nici ea, nici cea implantata in laptop. am incercat sa downloadez un fel de driver update. si am vazut ca trebuie sa ii dau un update la camera. am vrut sa dau update ar imi trebuia un license key -.- deci am renuntat. ce as mai putea sa fac?