| ƦoyJoиЭsJR a întrebat:

HeL00! As vrea si eu daca se poate un program cu care sa schimb imaginea de fundal la cs. FuNd! 7s4big grin

Răspuns Câştigător
| Nyku_5126 a răspuns:

Salut nemesiss,

Pentru a schimba fundalul la Counter-Strike iti recomand programul Steam Splash Creator.

http://www.freewebs.com/team-geo2/downloads/Steam%20Splash%20Creator.rar

Descarca-l de aici,
Il dechizi,
Dai click pe "Load Image",
Incarci imaginea dorita (iti recomand sa fie 800x600),
Dai click pe "Make Splash",
Acum o sa trebuiasca sa alegi folderul unde e salvat backgroundul la CS. Daca il ai instalat default o sa fie in C:\Program Files\Valve\cstrike\resource\background. (Daca esti steam este in C:\Program Files\Steam\SteamApps\Nume Cont\Counter Strike(versiunea. daca es source scrie Source)\valve\cstrike\resource\background ),
Astepti sa se creeze si cand este terminata o sa primesti mesajul "TGA images has been create successfully".

Acum intrii in CS si o sa ai background-ul dorit.

Sper sa-ti fi fost de ajutor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino pe blogul meu http://panalu.blogspot.com/ unde găsești tot ce te interesează. CIAO