| SharlenaGeorgiana a întrebat:

Hellllpppsad
trebuie sa trimit niste melodii pe telefon si nu am cablu de date... exista bluetooth pentru calculator cumva?
daca da... da'ti'mi va rog un link sa descarc
mersi anticipat. fundabatting eyelashes
:*

Răspuns Câştigător
| greenmile00 a răspuns:

Mai degraba iti iei cablu de date tongue. Bluetooth pentru calculator este un stick pe usb, care la randul lui costa bani happy nu e doar un program, e un mic aparat happy

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Bluetooth-ul trebuie în primul rând să existe fizic la fel ca un hard disk sau o memorie RAM. Cum dracu' te-aştepţi să-l descarci?

| ancan a răspuns:

Bluetoothul pentru calculator nu se descarca big grin
Il cumperi de la magazinele specializate happy.
Arata ca un Memory stick happy

| Adryana a răspuns:

Da exista, dar nu ai cum sa descarci deoarece este un fel de aparat micut ( ca un fel de card de memorie )care se baga in mufa usb de la calculator. Il gasesti prin magazine si costa in jur de 25 -35de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti cum sa trimit melodii pe tel prin cablu de date?
daca da atunci spuneti-mi va rog azi cat mai repede va rooooooooog plzzz!