| Missie997 a întrebat:

Helllp crying... Vreau sa ascult muzica pe youtube si nu pot! Imi zice sa descarc "Adobe Flash Player" si cand dau sa il descarc se blocheaza si nu mai merge straight face. Cand incerc sa descarc si alte programe cum ar fi : Google Chrome sau altceva nu merge.Mi se stinge pc-ul si nu vreau sa fac din nou Windowsul pentru ca abia l-am facut! Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Incearca sa folosesti ultima versiune de mozila firefox ea foloseste html5 deci nu mai ai nevoie de flash player
Sau google chrome are flash player integrat in el

2 răspunsuri:
| Missie997 explică:

Da stiu...dar eu nu pot descarca nimic

| Rapidistu07 a răspuns:

Nai ce face pune alt windows.Nam mai vazut ti se stige pc cand iei alt broweser!