| luizaionescu45 a întrebat:

Hello,ai mei mi-au băgat acord parental la telefon și dacă vreau să dezinstalez aplicația trebuie sa bag parola mamei de la gmail..cum fac să o pot dezinstala vă rog cât de repede posibillll!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreab-o pe ea care-i parola.

| Violleta2022 a răspuns:

In sfarsit si niste parinti destepti, care fac ce trebuie, protejandu-si si controlandu-si copilul. Bravo lor!

In ce priveste spartul parolei mamei, cred ca este timpul sa te resemnezi, fiindca va primii notificare pe email, ca cineva incearca farudulos sa intre in acel cont si mama stie ca tu esti acela.

| Wr3nch a răspuns:

Nu ai cum fara parola. Doar daca nu iti resetezi telefonul cu totul (dar probabil si pentru asta iti trebuie parola) si oricum poate vedea ca ai instalato.

| Zuzu1991 a răspuns:

Voodoo

| Anuket a răspuns:

Foarte bine au făcut. Îmi place de ei. Acum să te ajutăm noi să scapi de asta? Nu, câștigă-le încrederea, altfel o vor reinstala.

| luizaionescu45 explică (pentru Anuket):

Eu vreau sa scap de ea, nu am întrebat dacă au făcut bine sau nu

| Anuket a răspuns (pentru luizaionescu45):

Și eu zic că nu contează ce vrei tu cu privire la aplicația respectivă. Mai bine îi dai direct telefonul că tot zici în alte întrebări că ți-l ia dacă dezinstalezi aplicația.