| Xalion a întrebat:

Hello. Am o problema cu Facebook-ul de o vreme. De cand ii lumea, mereu cand voiam sa tag-uiesc pe cineva in comentarii puneam " @" urmat de numele persoanei. Insa, de o vreme cand fac asta, imi apar doar nume de pagini. Am cautat alte metode si singura e sa scrii cu litera mare numele persoanei si atunci iti apare lista cu persoanele respective, dar nu merge. Vi s-a intamplat? Si daca da, ce ati facut?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa stergi cookie-urile/cache-ul, sau in privat mode, sa vezi daca te ajuta asta.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Scrie fără @

Decât numele. Și app pe Facebook lite nu merge cu @winking

| Xalion explică (pentru QElenaBoghiu):

Am spus ca nu merge asa. Si ma refer la aplicatia de pe pc, pe telefon functioneaza normal cu @. Mersi oricum