| Senior0008 a întrebat:

Hello! Am o problema ma cu pc-ul...il deschid se incarca windows-ul apoi cand intru in dekstop ecranu devine negru (ledul palpaie) iar mouse-ul si tastatura sunt deconectate. In safe mode merge nu am probleme! Ceva solutii?

2 răspunsuri:
| Sheldon a răspuns:

Din safe mode dezinstaleaza driver-ul placii video dupa care restartezi pc-ul.
Si reinstalezi driver-ul placii video

| Senior0008 explică:

@Sheldon mai nou nu se mai aprinde monitoru nici cand se incarca win adica pornesc pc-ul( ledul de la monitor se aprinde palpaie si cam atat )