| Ir0niCIconic a întrebat:

Hello! Am si eu o micuta problema. De ceva vreme tot primesc apeluri cu nr. necunoscute ( nu in sensul de nr. private) si as vrea cumva sa le redirectionez.Ideal ar fi sa le redirectionez catre un numar ales de mine. tongue Daca s-o putea si stiti voi cum.Mentionez ca am un telefon Samsung S5230 si ca am tot cautat pe google diferite solutii si nici una nu a mers.sad Multumesc anticipat si sper sa ma puteti ajuta! :*

1 răspuns:
| Sihastrul a răspuns:

Tu platesti redirectionarea,"anonimul" doar convorbirea pe nr tau.