| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Am un telefon Allview x2 soul.
Ieri am incercat sa lipesc husa telefonului folosin picatura. Nu mi a trecut prin minte sa scot telefonul din husa inainte. Si cum pusesem prea mult.a curs si a intrat in jumatate din difuzor si s a si intarit pana sa apuc sa sterg. Difuzorul era cel din spate. Suntetul se aude inca foarte bine.dar as vrea sa stiu daca pana acum nu a afectat telefonul..se poate ca in viitor sa il afevteze cu ceva sau sa se strice in vreun fel datorita prostiei pe care am facut-o?
Si daca stie cineva daca se mai poate curata in vreun fel.
Multumesc anticipat?

4 răspunsuri:
| iepurascufundita a răspuns:

Daca pana acum nu ti-a afectat difuzorul nu cred ca exista sanse sa apara in timp, eventual te poti duce la un service specializat happy

| Andpmand a răspuns:

Lipiciul nu merge eliminat.

| Andpmand a răspuns:

Lipiciul nu merge eliminat..deja s.a uscat si nu se ia nici cu vreun ac..agrafa nimic

| Toi_Andrei_1999 a răspuns:

Nu se intampla nimic dar sa nu asculti muzica, daca ai eliminat lipiciul nu mai ai nicio treaba