| AwaZoh98 a întrebat:

Hello! Am un telefon Samsung Galaxy S3 mini, iar pe ecranul de blocare, la atingere, imi apareau niste unde de apa. Dar dupa ce am dat actualizare software, acum cand il deblochez, imi apare un lacat! Spuneti-mi va rog cum sa fac ca sa am iar ca inainte acele unde de apa! big grin

Răspuns Câştigător
| ๖ClaSSic a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu laughing Din cate am citit pe internet a fost decizia Samsung de a scoate acest efect în ultimul update. Mie imi disparuse si efectul de unde si lockscreen-ul, daca stiam nici nu mai dadeam update oh go on Oricum, am fost la Samsung Service si le-am spus sa-mi anuleze ultimul update si sa-mi refaca "efectul de apa" si au rezolvat baietii de acolo intr-o ora. Am inteles ca s-au chinuit ceva sa -mi scoata ultimul update, ca au folosit vreo 7 programe pentru asta, dar pana la urma au reusit. Si acum totul e la fel ca inainte laughing Deci... du-l la un service si poate se rezolva big grin

| AwaZoh98 explică (pentru ๖ClaSSic):

Mersi frumos pentru raspuns, Furnicuto! :*

| ๖ClaSSic a răspuns (pentru AwaZoh98):

happy Pentru nimic! :*

6 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

Am sa ma gandesc

| AwaZoh98 explică (pentru AngelHugz):

Mersi frumos, dar as prefera sa te grabesti cu raspunsul! big grin

| unconnected a răspuns:

Deci nu pot sa cred laughing Si eu am un Smasung Galaxy S3 mini si am patit exact acelasi lucru laughing.
Din pacate nu stiu cum sa fac sa fie ca inainte sad.

| AwaZoh98 explică (pentru unconnected):

Wow! Si credeam ca sunt singurul specimen caruia i s-a intamplat asta. Uite ca eu am avut curajul sa intreb! tongue