| Coco5 a întrebat:

Hello! Am vrea sa imi cumpar un laptop pana in 2000 lei ce as putea sa imi cumpar.:S:S

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sunt de acord cu Marius910. Sa te feresti de tot ce recomanda SpecialistIT, deaorece nu vrea decat sa faca bani, chiar daca pe restul ii jigneste, air recomandarile lui sunt de praosta calitate.
Eu iti recomand asa: http://bit.ly/13Kb4zn
Este cel recomndat de marius, dar e de la pcgarage, magazin la fel de serios ca eMAG, doar ca e mai eiftin si primesti si un cooler cadou(vara e foarte util).
Potis a folsoesti voucher-ul 6WXBQPKQ daca vrei o reducere de 1% la pcgarage.ro
In rest, ce sa zic, laptopul se va descurca foarte bine in orice. Are un raport pret/calitate foarte bun.
O sa te poti juca de la cele mai noi jocuri aparute cu detalii medium-high sau mai sus(depinde de joc).
In rest, te mai poti orienta si tu. Daca ai intrebari, raspunzi.

| Clawd3lw a răspuns:

Cauta pe emag.ro.

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Cele de la Acer sunt bune, acum tu alegi pe care.
Succes!

| maria9888 a răspuns (pentru andreebutterfly):

Mi-am luat in iarna Acer aspire 5749z, am dat cam 1800-1900 lei si ma deranjeaza doar faptul ca e greu si e incomod sa il transport in mai multe locatii

| eueueueueue a răspuns:

Http://www.cel.ro/......40m-2gb-l/
Uite aici.Si gasesti mai multe. Funda?