| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hello.Are cineva Samsung galaxy s4? Am citit multe pareri despre el..Negative..unele pozitive.dar altele mai mult negative. As vrea un raspuns de la cineva care detine acest smartphone de ceva timp si stie cum functioneaza.
Ma intereseaza daca are lag, daca se supraincalzeste.Eu vreau sa il folosesc pentru Whatsapp, youtube cateodata. Google, muzica. Poze.Nu jocuri.Dau funda celui mai bun raspuns. Nu vreau raspunsuri de pe net.Pt ca eu am gasit 10000.

1 răspuns:
| LasleaIoan1972 a răspuns:

S4 si acum este un mobil wooow adica in 2018