| krystyana_3130 a întrebat:

Hello! As vrea sa stiu si eu cum se dezactiveaza sonorul de la camera la Nokia 6124 classic? Ms :X

2 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Nu prea poti din ce stiu eu... Este o camera destul de zgomotoasa. Presupun ca nu o folosesti des.

| denisaalexandru01 a răspuns:

Nu stiu! Dar eu stiu ca la orice tel are setari camera! Asa ca intri acolo si dezactivezi sonorul!; 8 succes sper sa fie asa si la tine! Daca nu. nu ai ce face! Trebuie sa suportibig grinbig grinasabig grin