| MarijuanaShiBere a întrebat:

Hello! as vrea sa va intreb daca stiti sa activati lista de respingere pentru nokia c3, chiar vreau raspunsuri rapide pentru ca ma suna cineva cu necunoscut zi si noapte si nu stiu cum sa fac sa nu mai sune. MULTUMESC!

1 răspuns:
| moldovianu a răspuns:

Nu prea cred ca este vreo metoda, exista o aplicatie "Blacklist" dar e pentru symbian si din cate stiu eu telefonul c3 nu are sistem de operare.Fa-ti un profil pentru noapte personalizat, totul pe silent... volume, vibratii nimic! Si cam atat.