| KiddoC a întrebat:

Hello happy De câteva zile nu îmi mai merge facebook-ul. Nu mi se încarcă decât bara albastră de sus, poza mea de profil, iar restul paginii este albă. Aveţi vreo idee ce ar putea avea? Nu mi s-a mai întâmplat asta înainte şi chiar nu ştiu ce să fac. Mulţumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Cred ca seamana cu ce am patit si eu.
Incearca sa-ti schimbi browserul 100% va merge.
Alege unul oricare Mozila Firefox, Google Chrome, Safari, etc...

| Seby90 a răspuns:

Apasa repede tasta de windows si de 2 ori pe u dupa, da repede... Asa iti resetezi browseru.

O seara buna.