| skittles13 a întrebat:

Hello! Deci eu mi-am facut niste poze cu telefonul si cand am bagat cablul de date sa transfer pozele de pe telefon in calculator nu mi le citeste.De ce? Stiti alete metode de transfer? ...ma gandesc ca o fi de la cablu!? Tin sa mentionez ca am Nokia c2 02

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Prin Bluetooth sau folosind un adaptor de micro card - exista unele cu USB - deci scapi de griji, le descarci direct in calculator. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai intampla, nici eu nu stiu exact de ce dar incearca in alt calculator le bagi in altul iti trimiti pozele pe ymail.

Răspuns utilizator avertizat
| NekoNickyNya a răspuns:

Uita-te la cablu, poate are defecte si tu nu ai observat. Poate gaura de intrare in telefon nu functioneaza, sau gaura de intrare la calculator e deteriorata. In orice caz du-te la compania de la care ai cumparat telefonul, ei trebuie sa stie cei cu el.

| Hummels a răspuns:

Daca ai card de memorie, le copiezi pe card si dupa aceea bagi cardul in calculator (folosesti un adaptor de card).
Sau daca ai acces la internet de pe telefon le trimiti pe internet la o adresa de mail, ceva, sau pe messenger.
Alta metoda ar fi prin bluetooth, catre alt telefon si din acel telefon le copiezi pe calculator. Daca ai bluetooth la calculator le copiezi direct.