| sNNapLe a întrebat:

Hello... deci problema mea suna cam asa...
am doua laptop-uri. nu prea cred ca conteaza de care sau cat de inteligente is. am retea wi-fi acasa, ambele mi se conecteaza la wireless imi scrie internet access doar ca pe unul pur si simplu nu merge internetul si pe celalalt functioneaza. Stie cineva de ce?

2 răspunsuri:
| Børgø a răspuns:

Poate laptop-ul respectiv are o problema cu benzile de net. Du-te la un service sau ceva de genul.
Funda? :3

| Gheorghe_Iaconi_1994 a răspuns:

Pe care ai acces si pe care nu?, e unul si acelasi tot timpul? daca nu vrei sa-ti bati capu cu el, urmează sfatul lui MrArKtiK123winking