| MissxD a întrebat:

Hello! Domeniul telefoane mobile: am gasit pe net un telefon care m-a uimit si chiar mi-as dori sa il cumpar cand apare in tara. Este un Huawei Ascend P1s. Inainte de a raspunde, accesati >- http://telefonultau.eu/......Black.html video si specificatii tehnice.
Stiu ca este vorba de Huawei, facut in China si alte chestii de genul acesta. Dar totusi poate prin aparitia acestui telefon, viitorul firmei va fi schimbat putin spre bine. [parerea mea].
Intrebari: ce parere aveti despre acest telefon? Merita sau nu sa il cumpar? 1 funda si la restul... o seara placuta! :)

Răspuns Câştigător
| Rety_Petry_1992 a răspuns:

Interesant! Bateria de 1800mA, procesor de 1, 5 ghz, flash player si camera de 8mp fac toti banii! Parerea mea: nu conteaza brand-ul ci produsul in sine! Deci prin urmare MERITA CUMPARAT big grin

| MissxD explică (pentru Rety_Petry_1992):

Multumesc frumos! :* fundita happy

1 răspuns: