| Fifylici a întrebat:

Hello
dragii mei nu stiti cumva cum imi pot face webu sa vada normal din nou?
am un webcam canyon si in timp ce era webu aprins mi-s-a parut ca avea niste scame si l-am sters cu cu o carpa curata fara solutie si de atunci vede numai in ceata
am incercat si cu solutie pentru geamuri dar tot nu vede cum trebuie

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

Buna,
In momentul in care l-ai ster cu siguranta ai miscat dispozitivul care arata imaginea clar. Este o mica rotita pe care trebuie sa o rotesti usor pana ce imagine se vede bine, procedeul e la fel ca la aparatele foto cu dispozitiv de distanta.
Mult succes.