| CocoG a întrebat:

Hello, exista optiuni numai pentru net la cartela de orange? Sau e mai avantajos internetul de la Cosmote?

Răspuns Câştigător
| terorvlad a răspuns:

Orange sunt foarte josnici cand vine vorba de pretul internetului. Nu as lua nici daca ar fi gratis de la ei la cat de incet se misca. Eu pentru internet folosesc simul dintr-un modem usb de la RDS ce are 5 GB si platesti doar 15 lei daca nu esti abonat la ei, daca deja ai net la ei te va costa 10 lei pe luna. Cat despre cosmote... oferta aia de 9 gb e foarte atractiva si viteza e foate ok, la 5 euro s-ar merita dar nu ai ce face cu atatia GB de net.

1 răspuns:
| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

E mai avantajos cel de la cosmote... oricum toti sunt niste hoti straight face