| Oxiii a întrebat:

Hello Here. Deci uite care este problema. De la o vreme, calculatorul nu imi mai citeste mp4 playerul, cand il conectez la USB. Am incercat si pe laptop, acelasi rezultat. Help, va rog?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi ăsta ar fi dezavantajul USB-urilor, şi anume faptul ca se uzează pinii aceia, fapt ce duce la ne recunoaşterea dispozitivului conectat la PC.Deci îţi recomand să îl duci la un service să schimbe(dacă nu îi în garanţie) USB-ul ori să încerci cu un alt cablu USB poate e de le el.Succese.

2 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Să ştii că se mai şi strică. Şi eu am păţit o chestie asemănătoare cu un mp4 player. Îl conectam la calculator şi nu îl recunoştea. Încearcă să mişti de cablu, iar dacă nu merge... fie îl duci la reparat, fie îl schimbi. Cred că ar fi mai rentabil să îl schimbi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E virusatthinking