| Abysss a întrebat:

Hello.
În telefon am o cartela noua iar pe cea veche am pierdut-o dar am păstrat whatsapp pe nr vechi.
Azi din greșeală am șters whatsapp și când am reinstalat logic ca mi-a cerut nr vechi sa pot recupera mesajele.
Exista vreo șansă să recuperez nr vechi dacă ma duc la telekom sau sa pot recupera toate mesajele din whatsapp?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

De recuperat doar daca ai backupuri facute, altfel nu.
Daca ai pierdut acel numar, care sunt sansele sa ti-l dea inapoi ca sa mai si primesti un mesaj pe acel numar?

Revenind la backupuri, daca le ai facute, incearca sa te conectezi cu noul numar si dupa sa sincronizezi contactele din contul pe care ai facut backup.