| Yurisa a întrebat:

Hello, întreb pentru un prieten laughing Dacă cineva îmi trimite in privat o poză cu el și eu fac screenshot, persoana respectivă va vedea?

Răspuns Câştigător
| Eugen80 a răspuns:

NU.

14 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, daca poza va fi expusa undeva, unde persoana respectiva are acces.

| danbnz a răspuns:

Nu

| Sofer a răspuns:

Pe Instagram vede dacă e sa faci printscreen.

| supadeceapa a răspuns (pentru Sofer):

Era un zvon acum câțiva ani, dar nu e adevărat. Am făcut teste cu o prietenă laughing

| Ineys a răspuns:

Numai raspunsuri paralele. In primul rand intrebarea nu e formulata corect pentru ca depinde de aplicatie, deci despre ce aplicatie e vorba?

| Yurisa explică (pentru Ineys):

Jesus, ai dreptate laughing) vorbeam de Instagram laughing proasta sunt, am uitat sa zic

| Ineys a răspuns:

Pe Instagram la pozele care dispar din DM ( direct message ) se primeste notificare. Daca totusi vrei sa faci un screenshot si sa nu vada persoana iti sugerez sa intrii pe Instagram pe PC ( folosind browser-ul ). CTRL+SHIFT+i, o sa-ti apara ceva cu mult scris in dreapta, apoi CTRL+SHIFT+M ca sa comuti in modul mobile ( adica cum e pe smartphone ). Dai refresh la pagina si ar trebui sa intri in modul mobile unde o sa fie instagramul exat cum e pe telefon. Apoi poti accesa conversatiile si sa le faci screenshot big grin.

| RoCkKiD a răspuns:

Screenshotul e local, pe dispozitivul tau deci doar tu vezi.

| Yurisa explică (pentru RoCkKiD):

Pe snapchat se vede de exemplu

| RoCkKiD a răspuns (pentru Yurisa):

Cred ca e printre putinele exceptii. In cel mai dramatic caz faci poza cu alt telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa vada ce faci tu cu poza respectiva? Poti sa o copiezi, screenshot. Orice.

| brokxy a răspuns:

Doar pe Snapchat! Ai mare atentie pentru ca, chiar ii notifica daca faci screenshot

| whatisthis19 a răspuns:

Nu

| RavenNymph a răspuns:

Pe majoritatea aplicațiilor nu.