| Sunshine123 a întrebat:

Hello! Ma jucam lol pe pc si maica-mea a oprit curentul si l-a pornit din nou, iar acum pc-ul e deschis dar monitorul e negru, se vede doar cursorul pe ecran, a mai patit cineva? Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Hm..este posibil sa se fi ars monitorul. poate lampa de iluminare a panoului

| Sunshine123 explică (pentru dinaprilie):

What... dar inca se aprinde, gen i-am dat reset si se vede ecranul albastru dar acum s-a blocat in resetare...

| dinaprilie a răspuns (pentru Sunshine123):

A..pai e bine atunci..scoate-l din proza sa-l resetezi.

| ianis1232222 a răspuns (pentru Sunshine123):

Ai cablul hdmi/vgi pus?

| ianis1232222 a răspuns:

Hmm am mai patit si eu asta de 2 ori doar ca nu stiu cum s-a rezolvat, s-a rezolvat din senin. acum conteaza si la tine care e problema poate nu a fost acceasi s-ar putea sa fie din cauza sursei/placi de baza/placa video.