| babee13 a întrebat:

Hello, pot sa instalez windows vista daca am avut laptopul in service din cauza unor virusi de pe windows ul de atunci? mentionez ca aveam tot vista, merci

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Poti sa pui ce windows vrei, dar recomandabil ar fi sa treci pe windows 7 sau pe xp. Dar daca ai avut inainte windows vista si erai multumit atunci continua tot cu el.

| babee13 explică (pentru nutepriveste21):

Merci mult.Si eu ma gandeam ca e ok odata ce au instalat ei windows insa, nu vreau sa raman iar fara laptop si aveam nevoie de alta parere.

2 răspunsuri:
| KaTaNa97 a răspuns:

Pai daca nu mai ai virusi si ai dus la service laptopul poti pune