| anonim_4396 a întrebat:

Hello!
Spuneti-mi si mie va rog frumos cum fac mai multi subscriberi pe youtube. Am un canal in care fac vloguri, unboxing-uri, review-uri si review-uri la aplicatii. Nu va cer neaparat sa-mi dati subscribe dar dati-mi niste sugestii.
http://www.youtube.com/user/CataTechIT?feature=mhee
Am doar 18 subs si vreau sa fac mult mai multi.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

În timp, dacă (şi numai dacă) ai chestii interesante şi folositoare pe canal, o să ai mai mulţi abonaţi happy Până atunci mai fă videouri şi chestii faine şi spune-le celor ce te vizionează în fiecare videoclip, scurt şi prietenos, să dea subscribe happy