| Wildwlves a întrebat:

Hello! Stie cineva cum pot sa dezarhivez o conversatie in Facebook Messenger pe Iphone sau Messenger PC?
I-am dat archieve din greseala pe telefon, si nu o mai gasesc... apare doar pe Facebook pe pc (sectiunea archieved threads) si nu am optiunea de "unarchieve" avand in vedere ca s-a schimbat Messenger-ul si pe calculator.

1 răspuns:
| Sebi141996 a răspuns:

Salut! De pe Pc sigurat poți doar ca trebuie sa intri mesaje arhivate Și acolo o sa îți apărea mesajul respectiv și o sa îți arate opțiune cum sa ștergi sau rapurare, salvare și atunci pe orice device îți va apărea