| Rosé2402 a întrebat:

Hello TPU! Am o problema. Cand vreau sa vad un film de pe un DVD nu imi apare subtitrarea, chiar daca este activata. De cand mi-am chimbat windows-ul am problema asta. Si mi-am mai instalas zilele astea Winamp in speranta ca va merge subtitrarea pe programul asta, dar nu imi apar decat efectele speciale. Si revenind la subtitrare. Nu merge nici in Windows Media Player, nici in Windows Media Center si in Winamp nu mai spun... E doar audio... Putin ajutor?

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Incearca BSPlayer sau VLC Player. O sa-ti incarce automat subtitrarea.

| Rosé2402 explică (pentru JustCosmin):

Mersi. A mers cu VLC Player. Dar BSPlayer are virus pe toate site-urile.

| JustCosmin a răspuns (pentru Rosé2402):

Descarca versiunea Free de pe site-ul oficial si o sa vezi ca nu are virusi: http://www.bsplayer.com/bsplayer-english/download-free.html

4 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Mai bine spuneai in ce format e filmul si probabil pana acum era rezolvata problema.

| danyboy_6762 a răspuns:

Salut!
Sper sa fiu de ajutor, ai incercat sa selectezi cu mouse-ul subtitrarea si filmul apoi sa prmesti filmul sau pornesti filmul pui pe pauza apoi tragi subtitrarea pe film si dau play sau poate filmul nu are subtitrare vezi tu.
Bafta!
Funda?
Sugestie
Ma gasesi pe :
www.danielmarius.blog.com
sau
www.facebook.com/mariusdani19